Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi Atbildes
Kā rezervēt laivas? Ejiet uz sadaļu "Laivu brauciena rēķinātājs", aizpildiet pieprasījuma formu un sekojiet kontekstam un savai intuīcijai. Neskaidrību gadījumā izlasiet "1-2-3" pamācību sadaļā "Rezervāciju kārtība".
Cik lielu kanoe laivu izvēlēties? Kanoe laivas pēc savas būtības ir 2-vietīgas. Visas pārējās ir šo laivu atvasinājumi, kas kalpo noteiktam mērķim, parasti ar papildu bērnu vietām. Ir maldīgi domāt, ka 3-vietīgas un 4-vietīgas laivas ir lielākas un tajās būs vairāk vietas braucējiem un mantām. Atsevišķos gadījumos laivas tiešām ir lielākas (4-vietīgas, piemēram), tomēr arī tās nav lielākas, ja pārrēķinam tilpumu/celtspēju uz vienu pasažieri. Bet Latvijas nomās sastopamās laivas ar 3 soliem parasti ir mazākas par normālu 2-vietīgu kanoe - tik vien kā tas trešais sols un "izdevīgais piedāvājums"...
Ja nu tiešām vēlaties ietaupīt, izvēloties t.s. 3-vietīgo laivu trim pieaugušiem cilvēkiem, ņemiet vērā, ka tas notiek uz Jūsu pašu atpūtas kvalitātes, ērtības un laivas stabilitātes rēķina. Vidējam airētājam jāsamierinās ar pasažiera lomu, jo iespējas ietekmēt laivas gaitu ir tieši proporcionālas pārējo airētāju aizkaitinājumam, par to ka trešais maisās ar savu airi pa vidu, pārāk daudz kustas, nesēž tieši laivas vidū, ir pārāk garš, lai redzētu pāri utt. Protams, ja laiva apgāžas, vainīgs ir trešais pasažieris!
Vai Campo piemeklē un rezervē viesu namus un kempingus? Mūsu specializācija ir laivas un laivu maršruti. Naktsmītnes "zem jumta", īpaši, ja tas ir pasākuma centrālais un obligātais elements, jums jāmeklē pašiem, izmantojot attiecīgu pakalpojumu sniedzējus. Ja tur blakus būs upe, ar laivām palīdzēsim!
Mums vajadzīgs namiņš 2 personām, pirts un/vai kubls, grils, ogles un viena laiva vienas dienas maršrutam. Cik tas maksā?! Cilvēkiem, kurus interesē šāds komplekts, parasti vēl vajag arī šasliku, kalpu, kas to izcep un pie viena arī salej alu... Tas nav nekas slikts. Nav svarīgas prasības. Svarīgs ir kas cits - pie šāda servisa pieradušiem nekad neinteresē cik tas maksā! Ja Jūs tas interesē, Jūs to nevarat atļauties! Tiem, kam cena nav svarīga - uzziņai: labu rezultātu sasniegšanai, specializācijai ir nozīme. Campo būvē laivas, pārdod laivas, nomā laivas un māca kā braukt ar laivām!
Vai Campo iznomā piepūšamos plostus? Nē. Uzskatam, ka Latvijas apstākļos šiem peldlīdzekļiem ir maz sakara ar aktīvo atpūtu.
Vai braukšanai ar kanoe nepieciešams īpašs treniņš vai sagatavotība? Vasaras sezonā, Latvijā - nē. Airēšanas iemaņas tiek apgūtas pirmajās ceļojuma stundās.
Vai piedāvājuma cenā ir iekļauts laivotāju transports? Nē, mēs nesniedzam pasažieru transporta pakalpojumus, bet iespēju robežās vedam auto šoferīšus, ja:
  • auto uz laivu brauciena laiku tiek atstāti kādā no mūsu atbalsta punktiem un
  • šī iespēja nepalielina nepieciešamo braucienu skaitu, t.i., ja šoferi tiek vesti vienā braucienā, vedot laivas šiem pašiem laivotājiem.
Šoferu vešana nav apmaksāta servisa komponente, bet iespēja, par kuras izmantošanu Jums pašiem jāsazinās ar laivu vedēju pirms brauciena pa rezervācijā atrodamo kontakttelefonu, saskaņojot laikus un rīcību. Ja par tikšanu atpakaļ pie auto sāksiet domāt pie upes vai tikai pēc laivu brauciena, tad šī vizināšanās jums maksās nobrauktie km*tarifs.
Vai iespējams iznomāt Campo laivu vedamās piekabes? Nē.
Kāpēc tik būtiski atšķiras cenas par identiska apjoma pasūtījumu dažādos maršrutos vai upēs? Ievērojamu kopējas cenas daļu sastāda transporta izmaksas laivu piegādei un savākšanai no maršruta, kas tiek aprēķināta par pamatu ņemot attālumu no maršrutam tuvākā nomas punkta. Tā kā mūsu nomas punkti nav visur, atsvišķas upes vai maršruti tajās mēdz būt visnotaļ attāli - tas arī nosaka cenu. Neapšaubāmi, šādos gadījumos Jums iespējams atrast izdevīgāku cenas piedāvājumu citur. Fakts, ka šādi maršruti vispār tiek piedāvāti saistīts ar to, ka ne visi lētākie piedāvājumi spēj piedāvāt Campo klientiem pierasto kvalitāti (laivu ziņā), kā arī sezonā lēto vietu resursi mēdz izbeigties. Katrā ziņā - nav spiesta lieta. Vienmēr izvēlaties Jums piemērotāko!
Vai nomas pasūtījumiem tiek piemērotas "vairuma" atlaides? Jā protams, uz Ziemassvētkiem! Pārējā laikā iespējamās atlaides jau ir iekļautas automātiski ģenerētajā piedāvājumā.